روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 762
  • 749
  • 1,337,247
افتتاح ۳۸۴۰میلیارد ریال پروژه بنیادمسکن استان در هفته دولت

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: پروژه های قابل افتتاح این بنیاد با اعتباری در حدود سه هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
حافظ باباپور با اعلام خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با هفته دولت پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی شامل طرح هادی روستایی بازسازی و نوسازی مسکن روستایی، صدور اسناد مالکیت و بهره برداری مجتمع عای مجتمع فرهنگی و هنری با اعتباری در حدود سه هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال در شهرستان های مختلف این استان به بهره خواهد رسید .
وی افزود: اجرای طرح هادی شامل آسفالت و جدول و سنگ فرش و جوب کانیو در ۲۱ روستای استان با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال افتتاح خواهد شد که با بهره برداری از آنها نزدیک به چهار هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر۲۵ هزار و ۲۰۰ نفر از مزایای آن بهره مند خواهند شد.
وی در ادامه با اشاره به افتتاح همزمان شش هزار واحد قابل تحویل در روستاهای استان اضافه کرد: این واحدا همزمان با هفته دولت سالجاری و با اعتباری در حدود سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و تحویل متقاضیان واجدالشرایط خواهد شد.
وی تسهیلات پرداخت شده برای هر واحد مسکونی در سالجاری را ۲۰۰ میلیون تومان با سود حداکثر چهار درصد اعلام و خاطر نشان کرد: تعداد کل واحدهای مسکونی در سطح روستاهای استان ۲۸۳ هزار و ۶۵۲ واحد است که تاکنون حدود ۱۴۵ هزار و ۸۷۷ واحد آن با متوسط بالای ۵۱ درصد نوسازی و مقاوم سازی شده اند.
باباپورهمچنین از افتتاح یک مجتمع فرهنگی و هنری در استان خبر داد و افزود: بهره برداری از یک واحد مجتمع فرهنگی و هنری در شهرستان اسکو با اعتباری نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال نیز از پروژه هایی است که به مناسبت هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
وی گفت: تعداد شش هزار و ۵۰۰ جلد سند روستایی وسه هزار و ۵۰۰ جلد سند در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت با اعتباری در حدود سه میلیارد ریال بهره برداری و تحویل صاحبان املاک نوساز خواهد شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در پایان به عملکرد ستاد بازسازی بنیاد مسکن در سیل اخیر استان اشاره و تصریح کرد: تعداد واحدهای آسیب دیده از سیل ۲۵ فروردین سال ۹۶ حدود ۹۲۴ واحد بود که تا کنون آواربرداری و پی کنی ۹۱۲ واحد آن اتمام یافته و اجرای فونداسیون ۸۲۶ واحد و اسکلت ۴۲۸ واحد و نیز اجرای سقف ۲۳۹ واحد آن به پایان رسیده و عملیات احداث ۱۳ واحد تعهدی بنیاد در روستای چنار عجب شیر نیز رو به اتمام است که درصورت تحقق این امر همزمان با هفته دولت سالجاری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی این ۱۳ واحد احداثی افتتاح خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز