روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 217
  • 702
  • 1,334,418
افتتاح ۷۵ طرح راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در هفته دولت

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از افتتاح ۷۵ طرح به طول ۷۱۱ کیلومتر در استان خبر داد و گفت: این طرح ها با هشت هزار و ۵۷ میلیارد ریال در طول ایام هفته دولت بهره برداری می شود.
توحید اخلاقی در مراسم بهره برداری از طرح زیرسازی و آسفالت ریزی محور اکیزگنبدی به قراجه قیه پناهی و سیه دلان در شهرستان هشترود اظهار کرد: این طرح ها شامل ۴۴ طرح احداث بزرگراه و باند دوم به طول ۴۲۲ کیلومتر و ۶ هزار و ۲۱ میلیارد ریال اعتبار، ۲۶ طرح احداث و بهسازی راه اصلی به طول ۲۸۹ کیلومتر و هزار و ۹۰۳ میلیارد ریال اعتبار و رفع پنج نقطه حادثه خیز با ۱۳۳ میلیارد ریال اعتبار است.
وی با اشاره به افتتاح طرح آسفالت ریزی محوز اکیزگنبدی به قراجه قیه پناهی و سیه دلان هشترود به طول ۱۲/۵ کیلومتر گفت: ۱۰ میلیارد ریال برای آسفالت ریزی مسیر فوق با قیر رایگان هزینه شده و حجم آسفالت پخش شده در این محور هشت هزار و ۵۰۰ تن است.
وی افزود: پنج میلیارد ریال نیز برای عملیات زیرسازی از جمله تعریض عرض جاده ، بسترسازی، نصب تابلو و خط کشی مسیر هزینه شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود نیز در این مراسم گفت: عملیات زیرسازی مسیر اکیزگنبدی به قراجه قیه پناهی و سیه دلان در شهریور ماه سال ۹۳ شروع و در همان سال توسط اداره راه وشهرسازی به اتمام رسید.
علیرضا اوشال افزود: عملیات قیرپاشی و آسفالت محور فوق نیز ۱۵ آبان ماه سال ۹۵ به طول ۲ کیلومتر انجام شد و بقیه مسیر از ۲۴ خردادماه سال ۹۶ شروع و در ۲۰ تیرماه همین سال آسفالت ریزی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز