روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 538
  • 0
  • 1,098,618
افزایش قیمت و عدم استقبال راه آسمانی از تبریز به عراق را بست

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی گفت: افزایش قیمت و عدم استقبال راه آسمانی از تبریز به عراق را بست.
محمد حاجی‌پوراظهار داشت: فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، فرودگاهی عملیاتی و آماده برای انجام هر نوع پروازی می‌باشد و از مدت‌ها قبل نیز آمادگی برای برقراری پرواز به مقصد فرودگاه‌های عراق را به شرکت‌های هواپیمایی همزمان با ایام اربعین اعلام کرده است.
حاجی‌پور افزود: طی رایزنی‌هایی که با شرکت‌های هواپیمایی برای اختصاص پرواز به مقصد عراق به مناسبت ایام اربعین صورت گرفت شرکت‌های هواپیمایی برای ایجاد خط پروازی بین تبریز و عراق موافقت نکردند.
حاجی‌پور افزایش قیمت و عدم استقبال و نبود هواپیما را دو دلیل اعلامی از سوی شرکت‌های هواپیمایی عنوان کرد و اظهار داشت: تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی عدم استقبال به دلیل افزایش قیمت و برخی شرکت‌ها نیز نبود هواپیما را دلیل عدم امکان اختصاص پرواز از تبریز به مقصد فرودگاه‌های عراق ذکر کرده‌اند.
حاجی‌پور در پاسخ به اینکه سال گذشته پروازی از تبریز به عراق برای اربعین صورت گرفته بود یا نه گفت: سال گذشته حدودا ۸ پرواز فوق‌العاده از تبریز به نجف به مناسبت اربعین انجام شد.
این مقام در حوزه حمل و نقل هوایی از توقف پروازهای عادی که از تبریز به نجف صورت می‌گرفت خبر داد و اضافه کرد: از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز توسط شرکت هواپیمایی ماهان پرواز به مقصد نجف انجام می‌شد که از ۳ هفته قبل این شرکت هواپیمایی به دلیل عدم استقبال از این پرواز آن را متوقف کرد.
وی یادآور شد: توقف پرواز شرکت هواپیمایی ماهان از تبریز به نجف طی افزایش قیمت بلیط‌ها اتفاق افتاد.
حاجی‌پور تاکید کرد: فرودگاه شهید مدنی تبریز امکانات بالقوه و بالفعل برای برقراری هر پروازی که شرکت‌های هواپیمایی درخواست کنند را دارد و می‌تواند پاسخگویی عملیات‌های پروازی تمام شرکت‌های هواپیمایی به اقصی نقاط کشور و دنیا باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز