روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 111
  • 761
  • 1,434,508
افزایش تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، از افزایش سطح تعهدات بیمه تکمیلی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بازنشسته کشوری خبر داد.
جمشید تقی زاده، گفت: در سال گذشته اعتبار بیمه تکمیلی بازنشستگان هزار میلیارد تومان بوده است که امسال به ۱۴۰۰ میلیارد افزایش یافته است.
وی افزود: سقف تعهدات انواع خدمات نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش داشته است.
تقی زاده گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان برای بخش پاراکلینیکی اختصاص داده شده است و همچنین ۳۴ هزار بیمار خاص و صعب العلاج علاوه بر سقف تعهدات قرارداد برای دارو و سایر خدمات بیش از سقف پرداخت می‌شود و همچنین برای بیمارانی که توان مالی کافی ندارند نیز تمهیداتی جهت پوشش هزینه ها دیده شده است.
وی با اشاره به اینکه تشکیل پرونده الکترونیکی سلامت بخشی از طرح الکترونیکی شدن تمامی فرآیندهای بیمه تکمیلی درمان است، افزود: در طرح حذف تدریجی صدور حواله و معرفی نامه اجرایی می‌شود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تأکید کرد: کاهش مراجعات حضوری حذف بروکراسی اداری شفافیت منابع و هزینه ها از جمله اقداماتی است که باید انجام شود.
تقی زاده گفت: سهم هر بازنشسته برای بیمه تکمیلی ۳۰ هزار تومان در ماه است که حداکثر صندوق یک خانواده چهار نفره را بیمه می کند.
وی افزود: بر اساس ماده ۸۵ قانون بازنشستگی تمام سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها مکلف اند برای بازنشستگان مزایا و تسهیلات را همانند شاغلان در نظر بگیرند و ما باید به این سمت برویم.
تقی زاده گفت: در سال جاری بودجه درمان صندوق بازنشستگی کشوری ۳۰ درصد افزایش یافته است که این اعتبار شامل بیمه تکمیلی و سایر خدمات درمانی است که به بازنشستگان ارائه می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز