روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 284
  • 778
  • 1,125,634
افزایش تلفات حوادث رانندگی در آذربایجان شرقی

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: ۴۰۹ نفر در پنج ماه نخست سال جاری بر اثر حوادث رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است.
بهرام صمدی راد افزود: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در استان ۳۲۷ نفر مرد و ۸۲ نفر زن بودند.
وی ادامه داد: از این تعداد ۲۰۲ نفر در جاده های برون شهری و روستایی، ۶۸ نفر در مسیرهای درون شهری، ۸ نفر در جاده های خارج از استان، ۵۸ نفر خارج از حریم جاده و ۱۰ نفر با فاصله بیش از ۳۰ روز از تصادف جان خود را از دست دادند.
صمدی راد گفت: تنها در مرداد ماه سال جاری تعداد ۱۱۲ نفر بر اثر حوادث رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۹ درصد افزایش یافته است.
وی افزود: در پنج ماهه اول سالجاری ۸ هزار و ۲۲ مصدوم حوادث رانندگی به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۲ هزار و ۱۷۵ نفر زن و ۵ هزار و ۸۴۷ نفر مرد بودند.
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد مصدومان حوادث ترافیکی ۵ هزار و ۹۶۵ نفر گزارش شده بود ۳۴/۵ درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد: ۷۹۰ نفر در سال گذشته بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند و ۱۶ هزار و ۳۶۴ نفر نیز مصدوم شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز