روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
افزایش تولید و ایجاد اشتغال با اتمام پـروژه آب‌های مـرزی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از افزایش تولید و ایجاد اشتغال در آذربایجان شرقی با اتمام پروژه آب‌های مرزی در استان خبر داد.
اکبر فتحی در جلسه آ‌ب‌های مرزی ضمن بیان این مطلب گفت: پروژه آب‌های مرزی مورد تاکید مقام معظم رهبری نقطه عطفی در کشور و استان ما است که ۱۹ هزار و ۸۴۰ هکتار از اراضی دیم و مستعد در شهرستانهای خدآفرین، جلفا و یکانات مرند به اراضی آبی با آبیاری تحت فشار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: با این کار ۱۱۸ هزار تن به محصولات کشاورزی استان اضافه می‌شود.
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی تاکید کرد: باید در مطالعه و مشاوره طرح‌ها جامع نگری شود تا طرح، مرتب و منظم بدون فوت وقت پیش برود و هیچ ریالی از منابع مالی پروژه به هدر نرود.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اظهار کرد: باید مسائل و مشکلات بخش کشاورزی با شفافیت بیان و آسیب شناسی شده و راهکارهای لازم تدبیر شود، آسیب پوشانی نه تنها هنر نیست بلکه خیانت به مردم و کشور عزیزمان است.
فتحی تصریح کرد: باید پیشرفت کارمان قانونی، علمی و فنی باشد تا سالیان سال بدون نقص به پیش رود و اعتبارات تکمیلی مورد نیاز نباشد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در بخش پایانی سخنان خود گفت: فعالیت‌های کشاورزی چه از طرف دولت و یا توسط بخش خصوصی باید منجر به افزایش تولید، کیفیت محصولات و اشتغالزا با حفظ محیط زیست و منابع تولید باشد که نیاز ضروری کشور است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز