روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 734
  • 879
  • 1,439,174
افزایش ردیف‌های تعرفه عوارض محلی

شهردار تبریز گفت: با توجه به هزینه‌ها و برابر سازی هزینه‌ها و درآمدها، ردیف‌های تعرفه عوارض محلی حداکثر ۲۰ درصد افزایش دارد.
ایرج شهین باهر در جلسه شورای شهر تبریز با بیان این خبر گفت: در تعرفه عوارض محلی سال ۹۸ برخی هزینه‌های عمرانی ۲۰۰ درصد و حقوق ها حداقل ۲۰ درصد افزایش خواهد داشت.
او ادامه داد: بر همین اساس در برخی ردیف ها افزایش داریم.
او در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه تعرفه عوارض محلی رسمیت دادن به برخی خدمات است، گفت: امسال تلاش کردیم برخی از اموری که در شهر رخ می‌دهد را شناسایی کرده و تعرفه قرار بدهیم.
شهین باهر در ادامه به موضوع بررسی این لایحه پرداخت و گفت: سال گذشته با یک اظهار نظر اعضای شورای شهر در ردیف‌های تعرفه تغییری اتفاق افتاد که باعث شد درآمد شهرداری از آن ردیف ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش پیدا کند.
در ادامه این جلسه حسین زاده مدیرکل درآمد شهرداری تبریز با اشاره به ویژگی‌های تعرفه عوارض محلی سال ۹۸ گفت: هیچ تغییر شکلی نسبت به تعرفه سال ۹۷ نداریم و عمده تغییرات ما در حوزه تغییرات محتوایی است.
مدیرکل درآمد شهرداری تبریز افزود: هیچ شهرداری به اندازه شهرداری تبریز دنبال شفاف سازی نیست و بر همین اساس کل تعرفه در سایت شهرداری قرار گرفته است.
حسین‌زاده گفت: فرمول‌ها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نداشته است.
حسین‌زاده افزود: برخی موارد مانند کسر پارکینگ که باعث ایجاد رفتار چندگانه می‌شد از تعرفه حذف شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز