روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,274
  • 1,097
  • 1,390,439
افزایش فساد تا کاهش هزینه ها

با توجه به رشد بدهی باشگاه ها در سال های اخیر فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ برنامه ای جدید برای حل بحران بدهی باشگاه های لیگ برتری ارائه کرده اند.
بر این اساس هر یک از باشگاه های بدهکار برای جذب بازیکنان جدید باید به اندازه قرارداد همان بازیکن ؛ بخشی از بدهی های قبلی خود را نیز تسویه کنند به صورتی که اگر تیمی خواستار جذب بازیکنی ۳۰۰ میلیون تومانی بود باید ۳۰۰ میلیون تومان از بدهی های قبلی خود را نیز تسویه کند.
به نظر می رسد این روش در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر نیز اجرا شود اما باید دید با این کار کیفیت مسابقات لیگ برتر با افت همراه خواهد بود یا خیر ؛ چرا که در صورت اجرای این قانون برخی از تیم ها نخواهند توانست همچون گذشته بازیکنان مورد نظر خود را با حساب های خالی شان جذب کنند و بدین ترتیب تیم ها تضعیف شد و مسابقات نیز با افت کیفی همراه خواهند بود ؛ هر چند ممکن است این قانون باعث کاهش هزینه باشگاه ها و معقول تر شدن قرارداد ها نیز شود.
از سوی دیگر ممکن است اجرای این قانون نیز همچون قانون سقف قرارداد ها موجب آشفتگی بیش از پیش قرارداد های لیگ برتری و به نوعی فساد بیشتر در فوتبال شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز