روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 307
  • 659
  • 1,437,868
افزایش فشار مالیاتی بر تولیدکنندگان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز از افزایش فشار مالیاتی به بخش تولید انتقاد کرد.
صمد حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی در چهل و هشتمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در آذربایجان شرقی، افزود: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی برای بیان نارسایی ها و مشکلات بخش تولید و تصمیم گیری و تصمیم سازی برای حل آن ها ظرفیت های خیلی خوبی دارد.
وی ادامه داد: رونق فضای کسب و کار بیشتر از مسائل مالی و اقتصادی، به اصلاح قوانین دست و پاگیر و ثبات در تصمیم گیری نیاز دارد و در این صورت فضای کسب و کار استان به صورت قابل توجهی بهبود خواهد یافت.
رئیس پارلمان بخش خصوصی آذربایجان شرقی با بیان اینکه سرمایه گذران برای حضور در استان به شاخص هایی چون رونق فضای کسب و کار دقت زیادی می کنند، افزود: مدیران استان باید همه تلاش خود را برای بهبود فضای کسب و کار استان انجام دهند.
حسن زاده به مشکلات بخش تولید در حوزه مالیات و مالیات بر ارزش افزوده، گفت: در سایر کشورها تجربه نشان می دهد که در بحران های اقتصادی، تولیدکنندگان را از پرداخت مالیات معاف می کنند، اما در کشور ما فشار مالیات به بخش تولید در شرایط فعلی بیشتر شده است و آن طور که مشخص است دولت در سال آینده معافیت های مالیاتی صادرکنندگان را لغو کرده است.
وی از عملکردهای غیر کارشناسی و عجولانه بانک مرکزی در کنترل بازار ارز انتقاد کرد و افزود: بانک مرکزی به خاطر نیازهای ارزی بخشنامه های عجولانه و غیر کارشناسی متعدد صادر کرده و به صادرات کالاهای غیر نفتی صدمه وارد کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز