روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 141
  • 817
  • 1,357,297
افزایش قیمت مواد مخدر صنعتی در کشور

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در حوزه مواد مخدر صنعتی ضربات سنگینی به قاچاقچیان زده شده است و کاهش ورود و افزایش قیمت‌ها را شاهد هستیم. ب سردار اسکندر مؤمنی درباره برنامه‌های این ستاد برای مقابله با مواد مخدر صنعتی گفت: تبعات حضور خارجی‌ها در افغانستان باعث افزایش تولیدات مواد مخدر صنعتی شده است و کارگاه‌ها و لابراتوار‌های تولید مواد صنعتی در سال‌های اخیر در افغانستان افزایش پیدا کرده است. وی ادامه داد: خوشبختانه با کارهای اطلاعاتی دقیقی که صورت گرفته و همچنین تمرکز بر باندهای بزرگ ضربات خوبی به این باندها زده شد و در زمینه ورود مواد صنعتی به کشور با کاهش قابل توجهی روبه‌رو بودیم.
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه باید همکاری‌های بین‌المللی در خصوص مبارزه با قاچاق موادمخدر بیشتر شود، تصریح کرد: با همکاری‌های بین‌المللی که صورت گرفته درصدد هستیم تا ان‌شاءالله در افغانستان نیز این اقدامات به حداقل ممکن برسد، البته در حوزه مواد مخدر صنعتی ضربات سنگینی به قاچاقچیان زده شده است و کاهش ورود و افزایش قیمت‌ها را شاهد هستیم. مؤمنی تأکید کرد: واقعیت امر این است که این مواد مخدر بسیار خطرناک است و راه بازگشتی را نیز باقی نمی‌گذارد و همه جامعه و خانواده باید به آن توجه لازم را داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز