روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 4
  • 841
  • 1,329,516
افزایش میزان عرضه سوغات و صنایع دستی آذربایجان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، در واکنش به فروش سوغات اصفهان در بازار تبریز، گفت: به منظور افزایش غرفه سوغات و صنایع دستی آذربایجان واحدهای غرفه این اقلام را افزایش می دهیم.
“مرتضی آبدار” در واکنش به تصویر منتشر شده از نمایشگاه محوطه حیاط بازار امیر تبریز که سوغات اصفهان در آن عرضه می شد، افزود: ادره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به منظور بهره مندی از ظرفیت های بازار تاریخی کلانشهر تبریز با هماهنگی شهرداری تبریز غرفه های ویژه ای جهت ارائه سوغات و صنایع دستی ایجاد کرده است.
وی ادامه داد: بازار بزرگ تبریز سراها و فضاهای متعددی دارد که هم اکنون از آن ها استفاده نمی شود، به منظور احیا و نمود ظرفیت های این بازار، غرفه های عرضه مستقیم سوغات و صنایع دستی در این مکان ها ایجاد شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اظهار داشت: با توجه به اینکه به رویداد تاریخی بزرگ تبریز ۲۰۱۸ نزدیک می شویم، تلاش داریم از ظرفیت های موجود برای عرضه تمام سوغاتی ها و صنایع دستی کشور استفاده کنیم، حال اینکه به منظور نمود بیشتر سوغاتی ها و صنایع دستی آذربایجان بر تعداد آنها خواهیم افزود.به دنبال انتشار تصویری از غرفه فروش سوغات اصفهان در محوطه حیات بازار امیر تبریز، کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده بودند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز