روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 214
  • 702
  • 1,334,415
افزایش همبستگی های اجتماعی

شبکه های دوستی ،خویشاوندی وحمایتی در محل کار و زندگی ضمن اینکه می توانند نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت شهروندان داشته باشند می توانند در کاهش مشکلات روحی آنان نیز نقش موثری داشته باشند همچنین این شیکه های دوستی به بیماران کمک میکنند تا بعد از بیماری به سرعت بهبود یافته و افسردگی و بیماریهای روحی را کاهش می دهند. وجود این شبکه در عین حال می تواند در ایجاد انسجام و همبستگی اجتماعی نقش موثری داشته باشد . شهرهای با تکنولوژی برتر با کاهش میزان ترددهای کاری در شهر که می توانند باعث کاهش میزان تنش ناشی از حجم زیاد کنشهای ( گاه متعارض) در میان شهروندان شود و همچنین با صرفه جویی در زمان مورد نیاز برای انجام فعا لیت های اداری و رسمی شهروندان فرصت لازم را برای ایجاد و تقویت شبکه های دوستی و خویشاوندی پیدا می کنند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز