روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 10
  • 639
  • 1,435,046
افزایش ۱۵ درصدی تردد در محورهای آذربایجان‎شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در ۹ ماهه اول سالجاری بیش از ۲۰۲ میلیون و ۷۶۵ هزار تردد خودرو درمحورهای مختلف استان ثبت شده است.
اورجعلی علیزاده از تردد بیش از ۲۰۲ میلیون و ۷۶۵ هزار تردد خودرو درمحورهای مختلف استان خبر داد و اظهارداشت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۳۹۶ به میزان ۱۵ درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: طبق اطلاعات دریافتی از ۸۲ دستگاه ترددشمار آنلاین مستقر در محورهای استان، از کل تردد ثبت شده ۱۶ درصد مربوط به وسایل نقلیه سنگین و ۸۴ درصد مربوط به وسایل نقلیه سبک بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی ادامه داد: طی این مدت محورهای رفت و برگشت تبریز – ایلخچی بابیش از ۳۳ میلیون و ۳۳۰ هزارتردد، تبریز – صوفیان با بیش از ۱۴ میلیون و ۴۳۱ هزار تردد و ایلخچی – آذرشهر با بیش از ۱۰ میلیون و ۶۹۹ هزار تردد به ترتیب محورهای دارای بیشترین تردد دراستان بوده‎اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز