روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 613
  • 1,696
  • 1,391,474
افزایش ۵/۲ برابری اعزام به فرصت های مطالعاتی در دانشگاه تبریز

 معاون دانشگاه تبریز از اعزام ۷۰ دانشجوی دوره دکتری دانشگاه تبریز به فرصت مطالعاتی خارج از کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: این میزان نسبت به ال های گذشته ۵/۲ برابر رشد کرده است.
به گزارش شهریار، محمدتقی اعلمی با اعلام این خبر افزود: این تعداد نسبت به سال ۹۳ بیش از ۵/۲ برابر افزایش داشته است به طوری که در سال ۹۳ تعداد ۳۷ نفر از این دانشگاه به فرصت مطالعاتی خارج از کشور اعزام شده بودند که این تعداد در سال ۹۵ به ۷۰ نفر رسیده است. وی با تاکید بر اینکه توسعه همکاری بین المللی، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از جمله راهبردهای دانشگاه تبریز است، تصریح کرد: در راستای توسعه این همکاری ها به غیر از اعزام دانشجویان، برگزاری دوره های مشترک، اجرای تحقیقات،پایان نامه ها، تبادل استاد و دانشجو آغاز شده است.به گفته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز در حال حاضر بیش از ۲۴ هزار دانشجو در مقاطع مختلف در دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز