روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 638
  • 1,097
  • 1,389,803
افزایش ۱۰ برابری فعالیت کارگو فرودگاه بین المللی تبریز

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به توسعه و تجهیز کارگو فرودگاه بین المللی شهدی مدنی تبریز در راستای توسعه صادرات غیر نفتی استان، گفت: در سال گذشته فعالیت کارگو نسبت به سال ۱۳۹۴ شمسی ۱۰ برابر افزایش یافت.
علی نواداد در جلسه شواری برنامه ریزی استان با اشاره به اقدامات ستاد تجارت فرامرزی استان افزود: در سال گذشته هماهنگی های لازم جهت استقرار نمایندگان دستگاه های اجرایی در پنجره واحد تجارت فرامرزی جهت تسهیل امور صادرات در گمرکات استان انجام شد.
وی ادامه داد: با روان سازی امور مسافری و گمرکی حجم پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز افزایش ۱۰۰ درصدی داشت.
نواداد گفت: استقرار فرایند دوراظهاری در تمام رویه های گمرکی در گمرکات استان، کاهش زمان ترخیص کالا در رویه واردات کالا از ۲۶ روز به ۳ روز، کاهش زمان ترخیص کالا در رویه صادرات کالا از ۷ روز به کمتر از ۱ روز، کاهش فرایند تشریفات گمرکی از ۷ ایستگاه کاری به ۳ ایستگاه و دریافت الکترونیکی حقوق و عوارض به منظور جلوگیری از تقلب و جعل از جمله اقدامات گمرکات استان در سال گذشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز