روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 308
  • 807
  • 1,127,795
افزایش ۱۲ درصدی نرخ کرایه سرویس های مدارس در کلانشهر تبــریز

شهردار تبریز از تصویب افزایش ۱۲ درصدی نرخ کرایه سرویس های مدارس در صحن علنی شورای شهر این کلانشهر خبر داد.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در صحن علنی شورای شهر با اشاره به پیشنهاد افزایش ۱۲ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس در سال ۹۷ توسط کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی، اظهار کرد: کمیته ماده ۱۸، دقیقا در خصوص کیفیت خودروهای مدارس، استعلامات لازم و تعداد نفرات بحث و تصمیم گیری کرده که در آن کمیته، نهاد نظارتی نیز مشخص شده که ما صرفا باید در تعیین تعرفه سرویس مدارس بحث و گفتگو کنیم.
شهردار تبریز همچنین در ادامه در پاسخ به انتقاد یکی از اعضای شورای شهر مبنی بر اشکالات موجود در دفترچه بودجه مصوب شهرداری اظهار کرد: اگر مشکلی در تبصره های دفترچه بودجه مصوب وجود داشته باشد، قطعا با مسئول مربوطه برخورد خواهیم کرد.
در ادامه مهدی یوسفی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیته ماده ۱۸ تبریز گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور و مشکلات مردم در این زمینه، مقرر شد که میزان هزینه سرویس‌های مدارس تبریز، ۱۲ درصد افزایش یابد.
وی افزود: پس از بررسی‌های لازم و تخصصی، این مصوبه برای تصویب نهایی به شورای شهر تبریز ارسال شده است.
یوسفی در ادامه تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش، مدیریت سرویس‌های مدارس را به خود مدارس واگذار کرده ولی باید صلاحیت تمامی رانندگان سرویس‌های دانش‌آموزی از سوی حراست ادارات آموزش و پرورش مناطق، تایید شود.
وی همچنین ادامه داد: تلاش می‌کنیم که در طول زمان به سمت وضعیت مطلوب حرکت کرده و مشکلات موجود را رفع کنیم.
گفتنی است، پس از بحث و بررسی این لایحه توسط اعضای شورای شهر، نرخ کرایه سرویس های مدارس در کلانشهر تبریز، ۱۲ درصد افزایش یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز