روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
افزایش ۲۰ درصدی طلاق در هشترود

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان هشترود از افزایش ۲۰ درصدی طلاق و کاهش ۶/۷ درصدی ازدواج در این شهرستان در ۹ ماه گذشته سالجاری خبر داد.
صالح صادقی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: تعداد ازدواج های ثبت شده در این مدت ۴۴۸ مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶/۷ درصد کاهش داشته است.از تعداد فوق ۲۰۹ واقعه ازدواج در شهر و ۲۳۹ واقعه نیز در روستا صورت گرفته و بیشترین سن ازدواج ثبت شده در مردان بین سنین ۲۵ تا ۲۹ سال در بین خانم ها در بین سنین ۱۵ تا ۱۹ سال است.تعداد طلاق ها نیز ۱۰۲ مورد ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد افزایش داشته است.تعداد ولادت های ثبت شده در ۹ ماه گذشته ۹۰۲ مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲/۷ درصد افزایش دارد.از نظر جنسیت نیز ۴۴۳ مورد ولادت ها پسر و ۴۵۹ مورد نیز دختر بود که از این تعداد نیز ۳۵۹ واقعه شهری و ۵۴۳ واقعه نیز روستائی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز