روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
افزایش ۲۲ درصدی پروازهای خارجی فرودگاه تبریز

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: پروازهای خارجی فرودگاه شهید مدنی تبریز در ۹ ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد افزایش یافته است.
مصطفی صفایی افزود: در این مدت یک هزار و ۹۲۰ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام شد که این تعداد در ۹ ماه سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ پرواز بود.
مصطفی صفایی اظهار کرد: در ۹ ماه سال گذشته ۲۰۰ هزار مسافر خارجی از این فرودگاه جابجا شده بود که این تعداد در سال جاری با رشد ۲۱ درصدی نسبت به سال گذشته به ۲۴۵ هزار نفر رسیده است.
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی، میزان افزایش مسافر و پرواز داخلی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز طی ۹ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته را به ترتیب ۵ و ۴ درصد اعلام و یادآوری کرد: در ۹ ماه سال جاری ۱۲ هزار و ۷۰ پرواز در این فرودگاه انجام شد که از این تعداد ۱۰ هزار و ۱۵۰ پرواز داخلی است.
فرودگاه شهید مدنی تبریز پس از فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) تهران، فرودگاه های مشهد، اصفهان و شیراز از نظر تعداد پرواز و حجم مسافر در رده ششم فرودگاه های کشور قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز