روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 509
  • 749
  • 1,336,994
افزایش ۴۵ درصدی قیمت مواد اولیه آهن آلات

رئیس اتحادیه آهن فروشان تبریز از افزایش ۴۵ درصدی قیمت مواد اولیه آهن آلات خبر داد و گفت: هفته گذشته قیمت پروفیل ۲۳۰۰ تومان بوده و اکنون با افزایش قیمت به ۳۱۵۰ تومان رسیده است.
محمد حلمی وندی در خصوص عمده مشکلات آهن فروشان اظهار کرد: افزایش روزانه قیمت مواد اولیه سبب بروز مشکلات عدیده از جمله محدود شدن تولید شده و به این ترتیب رونقی در بازار داخلی ایجاد نمی‌شود.
وی در خصوص دلایل افزایش قیمت آهن آلات در بازارهای داخلی گفت: به دلیل افزایش قیمت جهانی شمش و رکود اقتصادی حاکم در جامعه، تولیدات ورق در کشور کاهش یافته و این امر سبب افزایش قیمت آهن آلات شده است.
حلمی وندی با اشاره به تعطیلی بیش از ۸۰ واحد صنفی آهن فروشی در تبریز افزود: در حال حاضر حدود ۵۰۰ واحد صنف آهن فروشی در سطح شهر وجود دارد که بنابه دلایل مذکور، با ظرفیت کمی مشغول فعالیت هستند.
رئیس اتحادیه آهن فروشان تبریز با بیان اینکه به دلیل افزایش نرخ شمش، واردات شمش به استان انجام نمی‌شود، تصریح کرد: اکنون مواد اولیه آهن آلات مورد نیاز از طریق گمرکات استان وارد می شود، بنابراین تعرفه ها بالا رفته و قیمت تمام شده آهن آلات افزایش یافته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز