روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 671
  • 857
  • 1,393,964
افزایش ۵۰ تنی متوسط تولید روزانه زباله تبریز در ایام رمضان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تبریز از افزایش ۵۰ تنی تولید روزانه زباله در ایام رمضان در تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، علیرضا اصغری با اعلام این مطلب گفت: در دو هفته اول ماه مبارک رمضان، به صورت میانگین روزانه ۵۳ تن نسبت به روزهای قبل و عادی افزایش تناژ زباله داشته ایم.
علیرضا اصغری با اشاره به اینکه افزایش تناژ زباله در رمضان سال گذشته ۴۷ تن بود اظهار داشت: ضروری می نماید در ماه مبارک رمضان و برپایی سفره های افطاری به فکر تولید زباله کمتر باشیم.
وی با تاکید بر اینکه خرید به اندازه کافی منجر به تولید زباله کمتر نیز می شود گفت: در همین راستا، عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف در ضیافت های ماه رمضان ضرورتی انکار ناپذیر در راستای حفظ محیط زیست به حساب می آید.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تبریز در پایان سخنانش با تاکید بر جداسازی اصولی پسماندها در منازل ، رستوران ها و غذا خوری های موجود در سطح شهر اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان با مدیریت بر خرید های خود و تولید زباله کمتر میتوانیم میزان حجم زباله روزانه را کاهش دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز