روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,003
  • 744
  • 1,383,171
افزایش۴۰ درصدی مصرف گاز در آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با اعلام اینکه در چند روز گذشته مصرف گاز با ۱۴ میلیون متر مکعب افزایش نسبت به میانگین مصرف به ۳۴ میلیون متر مکعب رسید، بر ضرورت همکاری مشترکان در مدیریت مصرف گاز تاکید کرد.
ولی الله دینی اظهارکرد: با توجه به اینکه مدیریت توزیع گاز کشوری است با کاهش دریافت در مبادی ورودی مواجه هستیم.
وی با اشاره به وجود یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک گاز در آذربایجان شرقی گفت: در صورت صرفه جویی ۲ متر مکعبی هر مشترک در شبانه روز میزان مصرف استان سه میلیون متر مکعب کاهش یافته و امکان بهره مندی از گاز برای تمام مشترکان و جلوگیری از قطعی فراهم می شود.
دینی با درخواست از واحدهای بزرگ صنعتی استان آذربایجان شرقی برای مصرف سوخت مایع ذخیره سازی شده، خاطرنشان کرد: ۹۵ درصد جمعیت استان شامل ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۸ درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مندند.مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی همچنین بر ضرورت کنترل وسایل گرمایشی گازسوز به منظور پیشگیری از مسمومیت با دی اکسید کربن تاکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز