روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 0
  • 784
  • 1,337,269
افشا گری قلعه نویی در مورد قرارداد های فوتبال

امیر قلعه نویی در مورد واقعیت قرار داد های فوتبال و دریافتی بازیکنان و سرمربیان نظرات جالبی را مطرح کرد.
امیرقلعه نویی در گفتگو با خبرنگاران در مورد هشدار afc به باشگاه های ایران اظهار داشت: ای کاش کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۰ سال پیش خواستار حرفه ای شدن باشگاه های ایرانی می شد تا برخی از مدیران با بستن قراردادهای کلان بدهی روی دست باشگاه ها نگذارند امیدوارم باشگاه های ما روز به روز به استانداردهای فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا نزدیک تر شوند.
او درباره پرداخت نشدن مبلغ قرارداد مربیان و بازیکنان از سوی باشگاه ها گفت: یک مربی یا بازیکن در زمان امضای قرارداد برای زندگی خود برنامه ریزی می کند و باور کنید در یک قرارداد یک میلیارد و دویست میلیون تومانی تنها چیزی حدود ششصد میلیون تومان به آن مربی یا بازیکن می رسد زیرا حدود بیست الی سی درصد مبلغ قرارداد پرداخت نمی شود و بخشی نیز به عنوان مالیات کسر می شود، علاوه بر آن برخی از مدیران باشگاه ها در طول فصل با جریمه های خود باعث کسر بخش دیگری از قرارداد می شوند و در پایان فصل مربیان و بازیکنان مجبور می شوند مبلغی را هم از جیب خودشان به باشگاه بدهند!
سرمربی تیم ذوب آهن با اشاره به نتایج تیم تراکتورسازی در سه هفته اخیر بیان کرد: تیم تراکتورسازی تبریز نه تنها در شهر تبریز بلکه در سراسر ایران محبوبیت دارد، این تیم در سه بازی خود در لیگ بسیار خوب بازی کرد و به نظر من این تیم بدشانس ترین تیم تاریخ لیگ بوده است که هنوز موفق به کسب امتیاز نشده است. من برای تراکتورسازی آرزوی روزهای خوش دارم و امیدوارم مشکلات این تیم هر چه زودتر برطرف شود.
امیر قلعه نویی همچنین در مورد آخرین وضعیت تیم ذوب آهن اظهار داشت: خوشبختانه شرایط و ساختار خوبی در اصفهان وجود دارد و من از اینکه امسال در نیمکت ذوب آهن حضور دارم بسیار خوشحال هستم زیرا این باشگاه دارای هوادارانی فهیم و مدیریت زحمتکش بوده و تیم فوتبال ذوب آهن نیز همواره یکی از با اخلاق ترین تیم های لیگ برتر بوده است.
او افزود: بازیکنان تیم ما در سه بازی اخیر با مصدومیت های زیادی مواجه شدند و همین کار را برای ما سخت کرد، قاسم حدادی فر در دیدار با سیاه جامگان در برخوردی که با حسین بادامکی کاپیتان این تیم داشت دچار آسیب دیدگی شد اما من مطمئن هستم که حرکت بادامکی عمدی نبوده و این اتفاقات در فوتبال طبیعی است.
قلعه نویی در پایان گفت: اگر مصدومیت بازیکنان تیم ما رفع شود و آنان به تمرینات بازگردند و بازیکن برزیلی نیز به جمع بازیکنان اضافه شود می توانیم در هفته های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز