روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 738
  • 761
  • 1,333,439
افشین داوری سرپرست فدراسیون بوکس شد

با تصمیم وزارت ورزش و جوانان افشین داوری به‌عنوان سرپرست جدید فدراسیون بوکس انتخاب شد. به گزارش ایسنا، دوشنبه احمد ناطق‌نوری، رئیس کهنه‌کار فدراسیون بوکس که سابقه ۲۸‌ساله در این فدراسیون داشت، با حضور در وزارت ورزش و جوانان استعفای خود را ۱۰ ماه مانده به پایان دوران ریاستش به وزیر اعلام کرد که مسعود سلطانی‌فر درخواست او را قبول کرد. با استعفای ناطق‌نوری طبق تصمیمات وزارت ورزش و جوانان افشین داوری از سوی وزیر ورزش به‌عنوان سرپرست جدید فدراسیون بوکس انتخاب شد. داوری که مطرح‌ترین کاندیدا برای سرپرستی فدراسیون بوکس بود، پیش از منصوب‌شدن در این سمت (سرپرست فدراسیون بوکس)، ریاست فدراسیون دوومیدانی ایران و همچنین سرپرستی فدراسیون ناشنوایان را در کارنامه داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز