روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 664
  • 849
  • 1,360,576
افـــزایش ساعت کاری اتوبوس های شرکت واحد تبریز تا پایان سال

در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان در آستانه ایام نوروز ، ساعات کاری اتوبوس های شرکت واحد تبریز یک ساعت افزایش می یابد.
افزایش ساعت کاری اتوبوس ها از ۲۰ اسفند ماه شروع خواهد شد و بر این اساس اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تا ساعت ۲۲ به خدمت رسانی به شهروندان ادامه خواهند داد.
افزایش ساعات کاری اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در جهت کاهش ترافیک در شهر و رفاه حال شهروندان در ایام خریدهای نوروزی صورت گرفته است
اتوبوس های شرکت واحد، روز تحویل سال فقط در مسیر بی آر تی تا یک بامداد ارائه سرویس خواهند نمود.
هم چنین به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ، جلسه هم اندیشی استقبال از بهار با حضور معاونین اجرایی و خصوصی سازی و مدیران شرکت های حمل و نقل درونشهری در راستای ارتقای کیفی و کمی خدمات اتوبوسرانی تشکیل شد.
در این جلسه علیرضا نوتاش معاون اجرایی اتوبوسرانی با تاکید بر لزوم آمادگی کامل تمامی ناوگان و استمرار خدمات رسانی بهینه به شهروندان افزود: در آستانه سال جدید با بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی در۷۲ خطوط شهری وحومه و افزایش حداکثری فعالیت ناوگان بویژه در بعد از ظهرها، تردد وجابجایی شهروندان را در بخش حمل ونقل عمومی تسهیل نماییم.
وی افزود: کلیه شرکت های فعال بخش خصوصی موظفند با رفع نواقص فنی احتمالی اتوبوس ها و رسیدگی مستمر به نظافت داخلی و بدنه اتوبوس و همچنین افزایش تراکنش را مورد توجه قرار داده و باهمکاری جدی و گسترده با مدیران مناطق سعی در ارائه خدمات رضایتمندانه به شهروندان نمایند.
نوتاش تصریح کردبه منظور بهره مندی بیشتر و استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی طبق برنامه ریزهای انجام یافته ، اتوبوسرانی با تمامی توان و بدون هیچ گونه مشکلی در تمامی خطوط شهری وحومه، تا پایان تعطیلات نوروز در خدمت همشهریان عزیز خدمات رسانی خواهدنمود.
وی افزود : در کنار این خدمات، تمامی مدیران و مسئولین حوزه اجرایی و گشتهای نظارت و بازرسی جهت نظارت بر عملکرد و خدمات ناوگان در پایانه ها و نقاط مختلف استقرار خواهند یافت.
معاون اجرایی در پایان از شهروندان درخواست کرد با مدیریت زمان سفر و عدم استفاده از وسایل نقلیه شخصی و بهره‌گیری از ناوگان حمل و نقل شهری زمینه خدمت رسانی مطلوب‌تر را برای خدمت‌گزاران در شرکت واحد فراهم آورند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز