روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 0
  • بازدید دیروز: 727
  • کل بازدید ها: 488,207
اقتدار نیروی انتظامی، پشتیبان توسعه و نشاط اجتماعی شهر است

سرپرست شهرداری تبریز، اقتدار نیروی انتظامی را پشتیبان توسعه و نشاط اجتماعی شهر دانست و تصریح کرد: پیشرفت شهر و ارتقای شاخص‌های زندگی، در گرو امنیت و آرامش است.
به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی در پیام خود متذکر شده است: این پشتوانه، توسط سبزقامتان عزیز نیروی انتظامی در کشور و شهر عزیزمان، پابرجا بوده و اطمینان‌خاطر خادمان شهر و شهروندان را در پی داشته است.
وی با اشاره به این‌که شاخص‌های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، نیاز مبرم به نقش‌آفرینی انتظامی و امنیتی دارد، آورده است: نیروی انتظامی، حافظ صلابت، اقتدار و آرامش شهر و شهروندان است؛ آرامش و نشاط حاکم بر شهر، مرهون پلیس متخصص و متعهدی است که اجازه بروز زمینه‌های ناامنی را در شهر نمی‌دهد.
سرپرست شهرداری تبریز، همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، دغدغه‌های مشترک پلیس و مدیریت شهری را یادآور شده و آورده است: شهرداری تبریز در کنار رویکردهای عمران و سازندگی، شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی را مورد توجه قرار داده و هرگونه موفقیت در این حوزه را نیازمند تعامل تنگاتنگ با نیروی انتظامی می‌داند.
اسحقی در پایان، با تبریک به سبزقامتان پلیس و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرده است هم‌افزایی دو مجموعه شهرداری و نیروی انتظامی، در ارتقای شاخص‌های خدمتگزاری به شهروندان موثر باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز