روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 144
  • 948
  • 1,355,482
اقدامات احیا دریاچه ارومیه به کندی پیش می رود

دریاچه ارومیه را ۴ و نیم متر پایین تر از حد متوسط دانست و گفت: اقدامات احیا به کندی پیش می رود. سیدهادی بهادری با بیان اینکه بارندگی های اخیر موجب افزایش تراز دریاچه ارومیه شده است، گفت: سال گذشته تراز دریاچه تقریبا ۳/ ۱۲۷۰ متر بود و درحال حاضر ۵۹/ ۱۲۷۰ متر است البته در حال حاضر نیز وضعیت مناسبی
نداشته و حدود ۴ و نیم متر پایین تر از حد متوسط است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسامی، افزود: بارندگی های اخیر نگرانی ها نسبت به وضعیت دریاچه را کاهش داد و عملیات احیای دریاچه میدانی تر پیش می رود. وی ادامه داد: در شرایط فعلی بهترین فصل رهاسازی آب پشت سدها است که از وزارت نیرو تقاضا داریم هر چه سریع تر مقدار قابل رهاسازی را رهاسازی کند زیرا میزان آب پشت سدها نسبت به سال گذشته بیشتر است و توجیهی برای جلوگیری از رهاسازی آب وجود ندارد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از اینکه برخی اقدامات احیای دریاچه ارومیه به کندی پیش می رود، گفت: متاسفانه روند انتقال پساب تصفیه خانه تبریز، آب سد سیلوه و چپرآباد و همچنین اقدامات مشابه تحت فشار که باید با سرعت بیشتری انجام شود به کندی پیش می رود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز