روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 284
  • 1,575
  • 1,392,720
اقدامات بی نظیر و ماندگار در عینالی انجام می پذیرد

معاون استاندار آذربایجان شرقی از اجرای پروژه های متعدد در تفرجگاه عینالی ابراز خوشحالی و قدردانی نمود.

محمد صادق پور مهدی معاون استاندار آذربایجان شرقی با ابراز خوشحالی از فعالیت های گسترده در تفرجگاه عینالی گفت: اجرای همزمان چندین پروژه، تفرجگاه عینالی را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده همچنین توسعه فضای سبز در کنارپروژه های عمرانی نشان از پویایی سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز دارد که از مدیریت و تلاشگران این سازمان قدردانی می نمایم.
وی با اشاره به پروژه گازرسانی گفت: اجرای عملیات گازرسانی به تفرجگاه عینالی یکی از طرحهای مهم زیرساختی می باشد و اجرای پروژه های زیرساختی در جذب سرمایه گذار برای اجرای پروژه های بزرگ تر در این تفرجگاه موثر خواهد بود.
وی با بینظیر خواندن پروژه های در حال اجرای عینالی بیان نمود: توسعه جنگلکاری ۲۰۰ هکتاری با استفاده از درختان مثمره، اجرای کفسازی جاده اصلی تفرجگاه به طول ۳۵۰۰ متر و احداث دریاچه ۵۴۰۰۰ مترمکعبی داغ گؤلو در ارتفاعات تفرجگاه از پروژه های بی نظیر می باشند و تفرجگاه عینالی در آستانه تحولی عظیم و تبدیل شدن به یکی از قطبهای مهم گردشگری استان قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز