روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 100
  • 374
  • 1,283,025
اقدامات تخریبی عده ای ۸۰ درصد انرژی مدیران را هدر می دهد

معاون سباسی و امنیتی استندار آذربایجان شرقی با اشاره به برخی بد اخلاقی ها در جامعه گفت : متاسفانه فرهنگی در کشور ایجاد شده که مثل آب خوردن شخصیت و چهره های زحمت کش و زجر کشیده انقلاب را تخریب می کنند
و دردناکتر این است که این تخریب بیشتر توسط کسانی صورت می گیرد که کوچکترین نقشی در انقلاب و دفاع مقدس نداشتند.
سعید شبستری خیابانی در آیین تجلیل از فعالان و برگزیدگان صنعت ، تجارت و تولید استان با عنوان “پاسداشت تولید ملی” که به همت خانه توسعه آذربایجان و مجموعه صنعتی امیرنیا برگزار شد تصریح کرد: این عده که برای انقلاب سیلی نخورده و حتی یک روز هم به جبهه نرفته حالا مدعی شده و خود را صاحب انقلاب می داند.
وی افزود : آنان دوست دارند همه چیز را سیاه و سفید ببیند و با نگرش جورج بوشی بگویند هر که با ما نیست علیه ماست .
معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی بیان کرد : دودستگی ها و مردم را در مقابل یکدیکر قرار دادن مشکلاتی را ایجاد کرده است و متاسفم از کسانی که خواسته یا ناخواسته این راه را طی می کنند.
وی افزود : نسل جوان امروز که شاهد این صحنه هاست می گوید شما خودتان سرمایه های های انقلاب را تخریب می کنید و افرادی که چنین اقدامات ناشایستی را انجام می دهند جوابی در قبال این سخن جوانان ندارند.
معاون سباسی و امنتی استاندار آذربایجان شرقی گفت : حاشیه سازی و اقدامات تخریبی این افراد ۸۰ درصد انرژی مدیران را گرفته است .
شبستری خیابانی اظهار کرد : این افراد به جای اینکه دست مدیران را بگیرند و برای ساخت استان و کشور در کنار آنان باشنداز پای مدیران می کشند و نمی گذارند آنان ها به مردم ، استان و کشور خدمت کنند.
وی گفت : آنان با حاشیه سازی و مانع تراشی کشتی نظام را سوراخ می کنند و نمی دانند که با این کار همه باهم غرق می شویم .
وی با اشاره به اثرات سوء‌ مدیریت دولت گذشته در کشور و استان ادامه داد : متاسفانه وضعیتى که در اثر بى تدبیرى دولت گذشته در استان به وجود آمد بدتر از وضعیتى بود که تصور مى کردیم.
به گفته معاون سیاسى و امنیتى استاندار آذربایجان شرقى بازگشت استان و حتى کشور به شاخصه هاى سال ٨۴ بیش از ده ها سال به زمان نیاز دارد.
شبسترى در بخشى از سخنان خود با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به مقوله تولید ملى و استقلال داخلى تصریح کرد: نباید انتظار داشته باشیم که از آن طرف آب به ما برنامه بدهند.
وى ابراز کرد: شاید خواست دشمنان نظام و انقلاب است که پازل هایی را جور کرده اند و ناخواسته این پازل ها را در کنار هم قرار می دهیم .
شبسترى همچنین با تاکید مجدد بر اهمیت نیروى انسانى مجرب و با تجربه در کشور و استان گفت: فرار مغزها فقط به این مفهوم نیست که نخبگان،استان را ترک کنند بلکه همینکه نتوانیم از ظرفیت متخصصین امر آن چنان که باید و شاید استفاده کنیم پس در جامعه و استان ما،فرار مغزها روى داده است.
وی اضافه کرد: ما به عنوان دولتمردان در کنار صنعتگران، تولید کنندگان و تمامی کسانی که دلشان برای آذربایجان می تپد هستیم و دستشان را می بوسیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز