روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 702
  • 1,334,486
اقدامات معاونت حمل‌ونقل‌، باید نیازهای گردشگری را پوشش دهد

شهردار تبریز با اشاره به نقش تعیین‌کننده برنامه‌های ترافیکی در تسهیل شهروندان، گفت: اقدامات معاونت حمل‌ونقل‌و‌ترافیک باید با همکاری مناطق، نیازهای گردشگری حوزه ترافیک را پوشش دهد.
به گزارش شهریار، صادق نجفی در جلسه شورای سازمان حمل‌و‌نقل‌و‌ترافیک با بیان این مطلب اظهار داشت: در ماه‌های اخیر شاهد اجرای عملیات ویژه و ضربتی آسفالت‌ریزی با حجم بالغ بر ۱۲۰ هزار تن در سطح شهر بوده‌ایم؛ این زیرساخت مهم باید با ساماندهی و افزایش کیفیت خط کشی‌ها، به یکی از مزیت‌های شهر در آستانه رویداد ۲۰۱۸ تبدیل شود.
وی اظهار داشت: نوسازی و اصلاح ۲۵۰۰ قطعه از علایم ترافیکی و تابلوهای راهنمایی تبریز، مطابق آخرین استانداردهای ترافیکی، از اقدامات زیربنایی شهرداری در آستانه «تبریز ۲۰۱۸» است که معضل قدیمی سردرگمی گردشگران را مرتفع کرده و بعلاوه، در زیباسازی شهر نیز نقش محسوس داشته‌است.
شهردار تبریز با تاکید بر این که توسعه برنامه‌های فرهنگی باید همگام با تقویت زیرساخت‌ها پیگیری شود، گفت: برنامه‌های فرهنگی شهرداری در مراکز و فرهنگسراهای سطح شهر، بستر مناسبی است که می‌تواند در خدمت نهادینه‌‌شدن فرهنگ ترافیک قرار گیرد؛ به همین منظور، احداث ساختمان معاونت‌ و مرکز آموزشی ترافیک در خاوران باید در اولویت برنامه‌های معاونت قرار گیرد.نجفی همچنین مکانیزه‌شدن مسیرهای پارکبانی در کمترین زمان را از دیگر ضرورت‌های ترافیکی شهر خواند.
پیش از سخنان شهردار تبریز، مهدی یوسفی، معاون حمل‌ونقل‌و‌ترافیک شهرداری تبریز با ارائه گزارشی، توسعه حمل ونقل عمومی، توسعه حمل‌ونقل سبز وپاک، روان‌سازی ترافیکی ، ITS توسعه مدیریت هوشمند ترافیک‌، پروژه های ترافیکی، عمران و ایمن‌سازی و بهبود فرهنگ ترافیک را از اهداف این معاونت برشمرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز