روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 647
  • 702
  • 1,334,848
اقدام جالب سفارت برای ایرانیان مقیم چین

اقدام جالب سفارت برای ایرانیان مقیم چین

سفارت ایران در کشــور چین امکانات رفاهی جالبــی را بــرای ایرانی های مقیم این کشــور فراهم آورد. به گزارش ”ورزشســه“، مســئوالن ســفارت ایران در چین برای رفــاه حال ایرانی هایی که علاقه مند به تماشای بازی شاگردان کی روش و چینی ها هســتند، امکانات ویژه ای را در نظر گرفته است. محمدرضا ســاکت، مدیر تیم های ملی فوتبال در این بــاره میگوید: خوشــبختانه تیم ملی با اســتقبال خوب هواداران در چین روبه رو شد. بــا توجه بــه اینکه محدودیت بــرای در اختیار داشــتن بلیت بازی داریم، ســفارت در سایت خــود اقدام به فراخــوان کــرده و از هواداران خواســته تا ثبت نام کنند. برخی از تماشاگران مســیر هــای ۵۰۰ کیلومتــری و بعضــا ۱۰۰۰ کیلومتری را برای حضور در شــهر شن یانگ طــی کرده اند تــا حمایت خــود را از تیم ملی فوتبال داشته باشند که این امر جای خوشحالی و تشکر دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز