روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
الزام اختصاص ۱۰ درصدی هدفمندی یارانه‌ها به وزارت بهداشت

نماینده مردم میانه در مجلس در خصوص هدفمندی یارانه ها در حوزه سلامت گفت : اعتبارات حوزه سلامت تنها بر روی کاغذ است و تحقق نمی‌یابد.
نماینده مردم میانه یعقوب شیویاری از بررسی تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه سال ۹۷ در نشست خبری با خبر نگاران اظهار کرد: مجلس از وزارت بهداشت انتظار دارد قوانین مربوط به این حوزه در برنامه ششم مانند سیستم ارجاع، پزشک خانواده و پرونده الکترونیک سلامت را اجرایی کند و سازمان برنامه‌وبودجه نیز منابع مورد نظر را در اختیار وزارت بهداشت قرار دهد.
مسئولان وزارت بهداشت بر این باور بودند بر اساس انتظاراتی که دولت از ما دارد و همچنین برای اجرای طرح تحول سلامت باید منابع لازم تأمین شود.
یعقوب شیویاری افزود: مجلس قوانین مناسبی را برای حمایت از طرح تحول سلامت تصویب کرده است و انتظار دارد طبق مقررات برای اجرای این قوانین مصوب اقدامات مناسب از سوی وزارت بهداشت انجام شود.
نماینده مردم میانه در مجلس دهم، با یادآوری اینکه دولت باید ۱۰ درصد هدفمندی یارانه‌ها را به وزارت بهداشت اختصاص دهد، گفت: متأسفانه این مبلغ تاکنون به‌صورت کامل پرداخت‌نشده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز