روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 343
  • 721
  • 1,335,265
الزام تهیه بانک اطلاعاتی از شاخص‌های مدیریتی

استاندار آذربایجان شرقی بر تهیه بانک اطلاعاتی از وضعیت شاخص‌های مدیریتی مسئولان استان تأکید کرد و گفت: وجود اطلاعات کافی از عملکرد مدیران و کارکنان دستگاه‌ها می‌تواند رویه عزل و نصب ها را نظام‌مند کرده و در مدیریت علمی استان مؤثر است.
اسماعیل جبارزاده در نشست هماهنگی جشنواره شهید رجایی استان، تأکید کرد: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی باید بر اساس شاخص‌های ملموس و عینی صورت گیرد.
وی با اشاره به اهمیت ارزیابی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی، افزود: در این ارزیابی علاوه بر شاخص‌های عمومی و اختصاصی هر دستگاه، مأموریت‌های ویژه مانند اجرای سند تدبیر توسعه، اقتصاد مقاومتی و نقش‌آفرینی در حوزه تولید و اشتغال هم باید مورد توجه قرار گیرد.
جبارزاده اظهارکرد: ارزیابی دستگاه‌ها باید بر اساس شاخص‌های عینی و ملموس و متناسب با نیازها و مقتضیات نظام اداری بوده و نقش هر دستگاه در روند توسعه استان نیز سنجیده شود.
وی گفت: همراهی و همکاری برخی از دستگاه‌های غیردولتی مانند دیوان محاسبات و دادگستری استان نقش مؤثری در تحقق اهداف دستگاه‌های اجرایی داشته است که در جشنواره شهید رجایی از آنها تجلیل خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز