روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۸/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 773
  • بازدید دیروز: 907
  • کل بازدید ها: 463,377
الزام جمع آوری و حمل نخاله های ساختمانی در تبریز توسط سازندگان

در راستای اجرای شیوه نامه ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی با تصمیم معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز مالکین و مهندسین ملزم به ذخیره سازی، جمع آوری، حمل و نقل نخاله های ساختمانی توسط پیمانکار صاحب صلاحیت شدند.
به گزارش شهریار، به دنبال درخواست رسمی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز این معاونت با گنجاندن بندی مجزا در پروانه ساختمانی مالکان و مهندسان ساختمان را ملزم به ذخیره سازی، جمع آوری و حمل نخاله های ساختمانی توسط پیمانکار صاحب صلاحیت نمود.
پیش از این مدیرعامل سازمان مدیریت طی مراسلاتی در خصوص وضعیت رها سازی نخاله های ساختمانی و ضرورت ایجاد سازوکار برای سازندگان ساختمان خواستار ایجاد تمهیداتی در این خصوص شده بود.
در نامه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز آمده بود، با عنایت به انجام فاز اول اجرای شیوه نامه ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی و ثبت نام از پیمانکاران واجد شرایط خواهشمند است دستور فرمایید به منظور اجرای فاز عملیاتی و دستیابی به نتیجه نهایی ترتیبی اتخاذ فرمایید تا در سیستم صدور پروانه ساختمانی قبل از صدور پروانه تعیین وضعیت نحوه مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی به تایید سازمان رسیده و سپس به صدور پروانه اقدام گردد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز