روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 593
  • 1,696
  • 1,391,454
الزام جمع آوری و حمل نخاله های ساختمانی در تبریز توسط سازندگان

در راستای اجرای شیوه نامه ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی با تصمیم معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز مالکین و مهندسین ملزم به ذخیره سازی، جمع آوری، حمل و نقل نخاله های ساختمانی توسط پیمانکار صاحب صلاحیت شدند.
به گزارش شهریار، به دنبال درخواست رسمی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز این معاونت با گنجاندن بندی مجزا در پروانه ساختمانی مالکان و مهندسان ساختمان را ملزم به ذخیره سازی، جمع آوری و حمل نخاله های ساختمانی توسط پیمانکار صاحب صلاحیت نمود.
پیش از این مدیرعامل سازمان مدیریت طی مراسلاتی در خصوص وضعیت رها سازی نخاله های ساختمانی و ضرورت ایجاد سازوکار برای سازندگان ساختمان خواستار ایجاد تمهیداتی در این خصوص شده بود.
در نامه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز آمده بود، با عنایت به انجام فاز اول اجرای شیوه نامه ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی و ثبت نام از پیمانکاران واجد شرایط خواهشمند است دستور فرمایید به منظور اجرای فاز عملیاتی و دستیابی به نتیجه نهایی ترتیبی اتخاذ فرمایید تا در سیستم صدور پروانه ساختمانی قبل از صدور پروانه تعیین وضعیت نحوه مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی به تایید سازمان رسیده و سپس به صدور پروانه اقدام گردد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز