روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 41
  • 700
  • 1,331,981
الهویی: تلاشمان را تا آخــــرین روز مسابقات انجام می دهیم

سعید الهویی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه درباره آخرین وضعیت تیم اظهار داشت: ما آخرین دیدار سال ۹۵ را انجام دادیم و در حال حاضر تیم به سمتی می‌رود که باید استراحت پایان سال را در پیش روی داشته باشد.
وی افزود: ما به‌نوعی تمرین می‌کنیم که آخر هفته یک دیدار دوستانه داشته باشیم تا بدن بازیکنان برای تمرینات بعد از نوروز شرایط مناسبی داشته باشد.
مربی تیم تراکتورسازی درباره برنامه‌ریزی تیم برای سال جدید گفت: به‌طور حتم تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های ابتدایی سال ۹۶ امتیازات ازدست‌رفته در دیدارهای اخیر را جبران کرده و هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.
الهویی در پاسخ به اینکه آیا تراکتور همچنان شانس قهرمانی دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: هرکسی راجع به این موضوع سؤال می‌کند این جواب را می‌دهیم که ما نسبت به تیم تراکتورسازی و هواداران فهیمش وظیفه‌داریم که تا روز آخر برای موفقیت این تیم تلاش کنیم و اینکه چه جایگاهی در پایان فصل به دست می‌آید فقط به ما بستگی ندارد و نتایج رقبا نیز در این موضوع تأثیرگذار است.
وی تصریح کرد: به‌هرحال ما باید برای موفقیت این تیم تا آخرین دیدار لیگ برتر بجنگیم تا مردم آذربایجان را خوشحال کرده و به خواسته‌هایشان برسانیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز