روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
الگو قرار دادن شهدا حلال مشکلات فرهنگی است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حال حاضر نشانه های نفوذ فرهنگ منحط غربی در جامعه اسلامی کاملا ملموس است، گفت: الگو قرار دادن شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس حلال مشکلات فرهنگی است.
سردار عزت الله جعفری در نشست هم اندیشی و شورای سیاست گذاری شب خاطره دفاع مقدس استان، افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر سوراخی در مسائل فرهنگی به وجود بیاید ترمیمش خیلی سخت خواهد بود، وظیفه مسئولان است تا با طراحی و تدوین برنامه های ناب باعث جریان سازی در سطح استان شوند.
وی اظهار کرد: نجات انقلاب و نظام از نفوذ فرهنگ غربی با ترویج فرهنگ دفاع مقدس میسر می شود و افق های فرهنگی و معنوی که تاکنون آنگونه که باید نتوانستیم آنها را بیان کنیم، با برگزاری شب های خاطره میسر خواهد شد.
جعفری یادآور شد: اگر با برنامه ریزی و انجام کارهای فرهنگی شهدا و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس را الگوی خود و جوانان نمائیم، جامعه از بسیاری از نابسامانی ها نجات خواهد یافت.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با تأکید بر حضور قشر جوان در شب های خاطره، گفت: در کنار این مسائل باید کمیته ارزیابی برای خاطره گویی داشته باشیم تا بحث سیاسی و اجتماعی در این محافل صورت نگیرد و برای این کار باید خاطرات را دسته بندی نموده و برنامه یک ساله دوره ای جهت برگزاری در هر ماه نوشته شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز