روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 546
  • بازدید دیروز: 544
  • کل بازدید ها: 529,637
الگو قرار دادن شهدا حلال مشکلات فرهنگی است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حال حاضر نشانه های نفوذ فرهنگ منحط غربی در جامعه اسلامی کاملا ملموس است، گفت: الگو قرار دادن شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس حلال مشکلات فرهنگی است.
سردار عزت الله جعفری در نشست هم اندیشی و شورای سیاست گذاری شب خاطره دفاع مقدس استان، افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر سوراخی در مسائل فرهنگی به وجود بیاید ترمیمش خیلی سخت خواهد بود، وظیفه مسئولان است تا با طراحی و تدوین برنامه های ناب باعث جریان سازی در سطح استان شوند.
وی اظهار کرد: نجات انقلاب و نظام از نفوذ فرهنگ غربی با ترویج فرهنگ دفاع مقدس میسر می شود و افق های فرهنگی و معنوی که تاکنون آنگونه که باید نتوانستیم آنها را بیان کنیم، با برگزاری شب های خاطره میسر خواهد شد.
جعفری یادآور شد: اگر با برنامه ریزی و انجام کارهای فرهنگی شهدا و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس را الگوی خود و جوانان نمائیم، جامعه از بسیاری از نابسامانی ها نجات خواهد یافت.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با تأکید بر حضور قشر جوان در شب های خاطره، گفت: در کنار این مسائل باید کمیته ارزیابی برای خاطره گویی داشته باشیم تا بحث سیاسی و اجتماعی در این محافل صورت نگیرد و برای این کار باید خاطرات را دسته بندی نموده و برنامه یک ساله دوره ای جهت برگزاری در هر ماه نوشته شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز