روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 592
  • 771
  • 1,434,228
امارات در تب و تاب میزبانی جام ملت‌های آسیا

در فاصله کمتر از دو هفته تا شروع جام ملت‌های آسیا، ساختمان‌های شهر امارات رنگ و بوی میزبانی این رویداد را گرفته است.
جام ملت‌های آسیا کمتر از دو هفته دیگر آغاز می‌شود و نزدیک به یک ماه، کشور امارات میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده خواهد داشت.
ساختمان‌ها و مراکز مهم کشور امارات به استقبال از این رویداد رفتند تا تب فوتبال در امارات را نشان دهند. ساختمان ۴۰ طبقه اتاق بازرگانی امارات در ابوظبی و ساختمان هنر از جمله مراکز مهمی بودند که تب جام ملت‌ها را در امارات با نشان دادن بنرهای خاص این رقابت‌ها نشان دادند.
تصویر لوگوی جام ملت‌ها از جمله عکس‌هایی است که در شهرهای دبی و ابوظبی دیده می‌شود. همچنین خودروهایی که وظیفه حمل و نقل هواداران را در طول جام ملت‌های آسیا دارند، کار خودشان را آغاز کردند.
مسئولان اماراتی اعلام کردند که قصد دارند استقبال گرمی از علاقه‌مندان به فوتبال داشته باشند که برای دیدن بازی‌های جام ملت‌ها وارد این کشور شوند.
تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است و در اولین دیدار خود با یمن دیدار خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز