روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 642
  • 773
  • 1,386,875
امام جمعه تبریز: بخش خصوصی محور تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز حضور بخش خصوصی را در تحقق اقتصاد مقاومتی مهم بر شمرد و اظهارکرد: بخش خصوصی محور بخش اقتصادی است و بایستی با تمام قوا در میدان باشد.
به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جمع مدیران کل و همکاران حوزه ICT استان آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات این مجموعه در استان، گفت: نقش حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه اشتغالزایی در عصر کنونی بارز است و بایستی با میدان دادن به جوانان از ابتکار و نبوغ آن ها استفاده کرده و تا جایی که می توان در این حوزه اشتغال ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه دولت تنها نقش راهبری؛ نظارت و برنامه ریزی دارد و باید از ورود مستقیم ممانعت کند، تاکید کرد: چرخ اقتصاد بایستی در دستان خود مردم باشد.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص چگونگی استفاده از فضای مجازی اشاره کرد و گفت: در هر کشور استفاده از فضای مجازی ضروری می باشد ولی هر کشور برای خود خطوط قرمزی دارد که این امر بایستی رعایت شود .
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی ICT استان آذربایجان شرقی هم در این دیدار گزارشی از عملکرد و خدمات ارائه شده از سوی ادارات و شرکت های تابعه وزارت در شهرها و روستاهای استان ارائه داد.
بهمن حسین زاده گفت : بیش از ۱۲۶۰ روستای استان به اینترنت پرسرعت مجهز شده و در نظر داریم اینترنت پر سرعت را به ۱۰۰۰ روستای دیگر انتقال دهیم .
وی اظهارکرد: با واگذاری وام ۴ درصدی از محل وجوه اداره شده به جوانان دارای طرح ها و ایده های عملی درصدد افزایش اشتغال در این حوزه هستیم .
حسین زاده به فعالیت ادارات ، شرکت ها و اپراتورهای حوزه ICT در استان اشاره کرد و آمادگی این مجموعه را در راستای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان آذربایجان شرقی اعلام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز