روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
امضای قرارداد ۵۰ میلیارد دلاری توسط شرکت ایرباس

بر اساس گزارش های منتشر شده، شرکت ایرباس بر اساس تفاهم نامه هایی که قبلا به امضا رسانده بود توانسته است که از چند شرکت بین المللی سفارش ساخت تعدادی هواپیمای A321 Neo و A320 Neo را به ارزش حدود ۵۰ میلیارد دلار دریافت کند.
اخیرا یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری خصوصی به شرکت هواپیماهایی ایرباس سفارش ساخت ۴۳۰ فروند هواپیمای مسافربری را به ارزش حدودا ۵۰ میلیارد دلار داده است. لازم به ذکر است که این شرکت سرمایه گذاری خصوصی سفارش ساخت این هواپیماها را به ‘’نام’’ چهار مشتری خود داده است. در میان مشتریان این نهاد، نام شرکت فرانتیر ایرلاینز آمریکا نیز به چشم می خورد.
به گفته ی شرکت ایرباس در یک کنفرانس خبری، ‘’سفارش ثبت شده شامل ساخت و تحویل ۲۷۴ فروند هواپیمای A320 Neo و ۱۵۶ فروند هواپیمای A321 Neo به ارزش ۴۹/۵ میلیارد دلار می گردد’’. شرکت ایرباس افزوده است، ‘’ این قرارداد فروش پس از آن امضا شده است که در نمایشگاه صنعت هوایی دبی طرفین قرارداد اعلام کرده بودند که در خصوص خرید این هواپیماها تفاهم نامه ای مشترک امضا کرده اند’’.
لازم به ذکر است که شرکت مدیریت سرمایه گذاری خصوصی نامبرده ایندیگو پارتنرز نام دارد و مقر اصلی آن در ایالت آریزونای آمریکا است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز