روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 676
  • 530
  • 1,190,558
امنیت تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان تامین است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تامین امنیت از شاخص های اصلی برگزاری رویدادهای ورزشی است، گفت: بر این اساس همه تدابیر لازم برای تامین امنیت تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان اتخاذ شده است.
رحیم شهرتی فر در جلسه هماهنگی تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با قدردانی از ستاد برگزاری این رویداد ورزشی جهانی، از همیاری شکل گرفته برای تامین اعتبارات برگزاری تور تشکر کرد.
وی از پیش‌بینی‌های لازم برای تامین امنیت تور نیز سخن گفت و اظهار داشت: تامین امنیت مسیرهای برگزاری تور خیلی مهم و قابل توجه است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران مورد احترام ما بوده و از اتباع بیگانه حاضر در مسابقات نیز انتظار داریم به قانون، عرف و فرهنگ مردم کشورمان احترام بگذارند.
وی ادامه داد: با تدابیر خاصی که از سوی ستاد برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری ایران -آذربایجان اتخاذ شده است، می‌توان شرکت کنندگان در مسابقات را به رعایت قوانین و مقررات جاری کشورمان ملزم و مجاب کرد.
شهرتی فر یادآور شد: برگزاری آبرومندانه تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی‌ایران اولویت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز