روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 63
  • 721
  • 1,334,985
امکان بازدید آنلاین از اکثر موزه‌های آذربایجان‌شرقی تا سال ۲۰۱۸

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌شرقی از امکان بازدید آنلاین از اکثر موزه‌های آذربایجان‌شرقی تا سال ۲۰۱۸ خبر داد و افزود: با در نظر گرفتن پیوست امنیتی و فرهنگی این امکان در آذربایجان‌شرقی فراهم می‌شود.
بهمن حسین‌زاده با اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه گردشگری و معرفی مقاصد گردشگری، خاطر نشان کرد: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸ فرصتی بی‌نظیر برای جلب توجه جهانیان به سوی تبریز است و گردشگری مجازی می‌تواند نقش اثرگذاری در این زمینه داشته باشد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌شرقی در بخشی از سخنان خود از راه‌اندازی چتر وای فای در تبریز تا سال ۲۰۱۸ خبر داد و تجهیز واحدهای گردشگری استان به شبکه اینترنت و افزایش پهنای باند اینترنتی را از جمله اقدامات عنوان کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز