روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 221
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,840
امیدوارم تحول در کابینه به توقعات مردم پاسخ دهد

امیدوارم تحول در کابینه به توقعات مردم پاسخ دهد

یــک عضو فراکســیون امید مجلس ابراز امیدواری کــرد که تغییر و تحول در کابینه بتواند به بخشــی از توقعات مردم پاسخ دهد. جلیــل رحیمــی جهان آبادی با بیان اینکه شــاید بهتر بــود از ابتدای آغاز بــه کار مجلس دهم دولــت کابینه خود را ترمیــم کند گفت: ایــن مســأله هم مــورد انتظار مــردم و هــم نمایندگان بــوده و قطعا میتوانســت اثرگذاری بیشــتری داشــته باشــد. در مورد مسائلی که مطرح شــده و اســتعفای چند نفــر از وزرا باید بگویم که اســتعفای جنتــی به عنوان یک نقطه ضعف دولت اســت؛ زیــرا جنتی یکی از وزرای قوی وخوب دولت بوده است؛ نمیدانم چرا این اتفاق افتاده امــا به هر حال روحانی باید به هر نحو ممکن از وجود وی در کابینه استفاده کند. این نماینــده مجلس در ادامه اظهار کرد: این تغییر و تحوالت به نظر میرســد در برخی دیگــر از اعضای کابینه نیز ماننــد وزارتخانه های صنعت، جهاد کشــاورزی و یا وزارت کشــور هم مطرح میشد که نیاز به چنین تغییر و تحوالتی داشتند. ایــن عضو فراکســیون امید مجلــس اظهار کرد: اقدام کــردن به این ســبک آن هم زمان نزدیک بــه انتخابات گرچه تا حدودی معقول و منطقی نیســت اما حق آقای روحانی است که به عنوان رئیس جمهور کابینــه خود را ترمیم کند و مــا امیدواریم این تغییر و تحول بتواند به بخشی از توقعات مردم پاسخ دهد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز