روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 739
  • 700
  • 1,332,679
امیدوارم در دولت دوازدهم خبرنگاران وضعیتی مطلوب‌تر از گذشته بیابند

نماینده مردم اردکان در مجلس در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار نوشت: تصور هر صحنه‌ای از دوران انقلاب بدون حضور خبرنگاران، سخت و ناممکن است.
متن یادداشت محمدرضا تابش به شرح زیر است:
« روز خبرنگار را به همه روزنامه نگاران پر تلاش؛ صبور و شجاع ایرانی تبریک می‌گویم.
تصور هر صحنه‌ای از دوران انقلاب؛ دفاع مقدس، سازندگی و اصلاحات، اصول گرایی و اعتدال بدون حضور و نقش آفرینی خبرنگارانی که روایت‌گر امین و صادق زشتی ها و زیبایی ها، تلخی ها و شیرینی های جامعه بوده است سخت و ناممکن است.
نام خبرنگاران عزیز ما در طول این دوران همواره در میان شهیدان، جانبازان و ایثارگران درخشیده است و همیشه در میان کسانی که بیشترین هزینه ها را در دفاع از حقوق مردم، آزادی و مردم سالاری پرداخته اند، نقش روزنامه نگاران ممتاز و برجسته بوده است.
به عنوان نماینده مردم در مجلس باید بگویم توجه به این نقش و این سرمایه اجتماعی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران یک ضرورت انکارناپذیر است. باید کاری کنیم که آنان احساس امنیت شغلی کنند، به آینده امیدوار باشند و بتوانند به مسئولیت‌های اخلاقی و حرفه‌ای خود عمل نمایند.
امیدوارم در دولت دوازدهم خبرنگاران گرانقدر، وضعیتی مطلوب تر از گذشته بیابند. از آزادی های قانونی و ضرورت تثبیت فرهنگ نقد و جریان آزادی اطلاعات بیشتر بهره گیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز