روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 406
  • 1,087
  • 1,361,405
امیری : تاکید رئیس جمهوری درخصوص سپردن پست‌های مدیریتی به بانوان

معاون پارلمانی رئیس جمهور در نشست با اعضای فراکسیون زنان مجلس ضمن آنکه قول داد برای دیدار زنان نماینده با دکتر روحانی برنامه‌ریزی کند، به تاکید رئیس جمهور در خصوص انتصاب زنان و اهل سنت در پست های مدیریتی اشاره کرد.
حسینعلی امیری در دیدار با اعضای فراکسیون زنان مجلس در دفتر دولت در مجلس شورای اسلامی قول داد برای دیدار زنان نماینده با دکتر روحانی برنامه‌ریزی کند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات، خواسته ها و مطالبات بانوان نماینده با تاکید بر اینکه مطالبات آن‌ها را به حق می‌داند چراکه نمایندگان باید پاسخگوی خواسته‌های مردم باشند، توضیح داد: دولت با کمبود امکانات و اعتبارات روبرو است و به واقع تحریم‌ها شرایط سختی را برای کشور ایجاد کرده بود.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری افزود: شاید باورتان نشود اما آقای جهانگیری سر ماه دنبال یه قران دوزار می‌گردد تا حقوق کارمندان و یارانه‌ها را جفت و جور کند؛ با این وجود دولت همه تلاش خود را می‌کند منابع به صورت عادلانه توزیع شوند هر چند ممکن است برخی اشکالات نیز رخ دهد.
حسینعلی امیری درخصوص رویکرد رئیس جمهوری درخصوص سپردن پست‌های مدیریتی به بانوان گفت: زمانی که درخواست انتخاب یک بانو برای سازمان میراث فرهنگی به آقای رئیس‌جمهور رسید، ایشان بلافاصله استقبال و اجابت کردند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ادامه داد: آقای رئیس جمهور بارها وزرای خود را مورد عتاب و خطاب قرار داده و گفته‌اند چرا از زنان بیشتری در دستگاه‌های خود استفاده نمی‌کنند و مشخصا علاوه بر آقای ظریف، آقای رحمانی فضلی را مورد سوال قرار دادند که چرا از استاندار و بخشدار زن استفاده نمی‌کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز