روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 684
  • 1,001
  • 1,357,023
انبار لوازم اسقاطی در آتش سوخت

بروز آتش سوزی در یک انبار لوازم اسقاطی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
به دنبال تماس کارگران یک انبار لوازم اسقاطی با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، نیرو‌های عملیاتی ایستگاه ۲۲ به همراه خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۳:۵۶ چند گذشته به محله خلازیل، پایین‌تر از چهارراه خلازیل روانه شدند.
احمد تیموری افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی، در باره این حادثه گفت: مقدار بسیار زیادی ضایعات که در گوشه‌ای از یک انبار لوازم اسقاطی دپو شده بود، دچار آتش سوزی شده و هر لحظه امکان سرایت زبانه‌های آتش به داخل انبار وجود داشت.
وی در ادامه گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، ایمن سازی‌های لازم را انجام دادند و به وسیله لوله‌های آبدهی، عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کردند.
افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی، اضافه کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از کارگران آسیبی نرسید و نیرو‌های عملیاتی زبانه‌های آتش را پیش از سرایت به انبار، مهار و کاملا خاموش کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز