روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 304
  • 702
  • 1,334,505
انبوه‌کاری در پارک ۲ هزار مترمربعی دانشکده کشاورزی

شهردار منطقه ۵ تبریز از توزیع ۱۵هزاراصله نهال بین شهروندان و همچنین انبوه‌کاری در پارک ۲ هزار مترمربعی دانشکده کشاورزی خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار، با بیان اینکه بخشی از شهرک های جدیدالاحداث تبریز در حوزه استحفاظی این منطقه واقع شده است، گفت: با توجه به روند رو به رشد جمعیت در این شهرک‌ها، توسعه فضای سبز، یکی از اولویت های این منطقه است و هر سال در زمین‌هایی که کاربری فضای سبز دارند، پارک و بوستان های محله ای احداث می‌شود.
وی اضافه کرد: در این راستا، همزمان با هفته منابع طبیعی، بالغ بر ۱۵ هزار اصله نهال به صورت رایگان بین شهروندان توزیع شده است.
هوشیار در ادامه، از اجرای انبوه‌کاری در پارک ۲ هزار مترمربعی دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز خبر داد و افزود: فضای سبز دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در زمینی به مساحت ۲ هزار مترمربع احداث شده و به زودی امکانات لازم نیز در این پارک تجهیز خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: کاشت گل های بهاری به مناسبت عید نوروز در میادین، رفوژ وسط معابر و پارک های سطح حوزه آغاز شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز