روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 669
  • 849
  • 1,360,581
انتخاب دانشجوی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری

« الناز ایمانی» دانشجوی مقطع دکتری رشته «معماری اسلامی» دانشگاه هنر اسلامی تبریز به عنوان نفر برگزیده دانشجویان کشور در گروه هنر و معماری انتخاب شد .
بیست و پنجمین آئین معرفی و نکوداشت دانشجویان نمونه دانشگاه های کشور که با حضور اسحاق جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور ، محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، و مسئولین آموزش عالی برگزار شد از« الناز ایمانی» دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز تجلیل شد.
در لوح تقدیری که از سوی دکتر اسحاق جهانگیری به وی اعطا شده آمده است : دانشجویان برگزیدگان علمی جامعه اند و دانشجوی نمونه مظهر فاخر دانش ، پژوهش ، ادب و مهرورزی است و هرگاه روح او با ذهن و فکری روشن و خلاق ترکیب گردد می تواند به مبارزه با نادانی و غفلت برخیزد. در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده است : بدینوسیله اهتمام وافر سرکار عالی را در کسب افتخار عنوان دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۵ ارج نهاده و اطمینان دارم که با وجود چنین دانشجویان متعهد و با انگیزه ، نیل به اهداف بلند ایران اسلامی عزیزمان حتمی خواهد شد .
این گزارش حاکیست « الناز ایمانی» دانشجوی مقطع دکتری رشته « معماری اسلامی» دانشگاه هنر اسلامی تبریز بوده و چاپ چندین عنوان مقاله پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، همکاری و مشارکت در طرح پژوهشی با عنوان «ارزیابی تاثیر فناوری های دیجیتال در ارتقاء خلاقیت و آموزش» از فعالیت های ارزشمند وی در عرصه علمی است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز