روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 385
  • 798
  • 1,333,884
انتخاب ربع رشیدی تبریز به عنوان منطقه ی ویژه در پروژه‌ی توسعه‌ی نوآوری

معاون دبیر کل شواری عالی عتف گفت: منطقه‌ی ویژه‌ی ربع رشیدی تبریز به عنوان منطقه‌ی ویژه در اجرای پروژه توسعه‌ی نوآوری، انتخاب شده و ظرفیت‌های علمی و صنعتی موجود در استان می تواند در بعد ملی تاثیر گذار باشد.
مصطفی کاظمی در جلسه‌ی تبیین توسعه‌ی نظام نوآوری در منطقه ی ویژه ی علم و فناوری ربع رشیدی با بیان اینکه دوسال قبل هیأتی از دبیرخانه‌ی شورای عتف برای شناسایی مراکز برای همکاری فرستاده شد، اعلام کرد: پس از دوسال تلاش مضاعف این قرارداد به نتایج مطلبوبی رسیده و امید است آذربایجان‌شرقی به عنوان پایلوت در اقتصاد دانش بنیان نقش منطقه‌ای داشته باشد.
وی با بیان اینکه شورای عالی عتف دارای ۲۳ عضو و از فعال‌ترین نهاد ها است، اظهار کرد: هفت نفر از کابینه‌ی دولت که شامل چند نفر از وزراء و سه نفر از روسای دانشگاه‌ها است، نقش مهمی در اجرای پروژه‌های این شورا ایفا می‌کنند.
یکی از ماموریت‌ها تاسیس و ایجاد مناطق ویژه‌ی فناوری است که در مجموع پنج منطقه‌‍ی فناوری داریم و از بین این مناطق مجوز منطقه‌ی ویژه‌ی فناوری آذربایجان‌شرقی اخذ شده است.
معاون دبیر کل شواری عالی عتف افزود: با پشتیبانی‌های استاندار آذربایجان‌شرقی، منطقه‌ی ربع رشیدی تبریز به عنوان منطقه‌ی ویژه انتخاب شد و ظرفیت‌های علمی و صنعتی موجود در استان می تواند در بعد ملی تاثیر گذار باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز