روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 306
  • 814
  • 1,336,042
انتخاب زنان برای معاونت‌ها کاری مثبت بود

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه اقدام رئیس‌جمهور در انتخاب سه نفر از خانم‌های توانمند در معاونت‌های ریاست‌جمهوری کاری مثبت بود، گفت: آقای روحانی تلالش کرد تا شخصیت‌های عقلانی و کارآمد را انتخاب کند.
کاظم جلالی در ارزیابی خود از کابینه معرفی شده دولت دوازدهم به مجلس گفت: با توجه به مقتضیات و شرایطی که در کشور وجود دارد، آقای روحانی تلاش کرد شخصیت‌های عقلانی، متعادل و کارآمد را انتخاب کند البته نقدهایی هم در این انتخاب وجود دارد.
وی تصریح کرد: البته باید شرایط رئیس‌جمهور را درک کرد و امیدوار هستم که مجلس شورای اسلامی بررسی جامعی داشته و مبتنی بر یک عقلانیت و خرد جمعی تصمیم‌گیری کند.
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اقدام رئیس‌جمهور در انتخاب زنان به عنوان معاونان خود در امور زنان و خانواده و حقوقی را کار مثبتی ذکر کرد و گفت: خانم‌ها نیمی از پیکره جامعه هستند و در بین آنها افراد موفق و فعال هم وجود دارد که باید بیش از اینها از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز