روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,643
  • 1,097
  • 1,390,808
انتخاب واحد ورزش منطقه ۹ بعنوان فعالترین حوزه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تبریز، واحد ورزش و تفریحات سالم معاونت فرهنگی اجتماعی این شهرداری، به انتخاب سازمان ورزش شهرداری تبریز، بعنوان یکی از فعالترین حوزه های ورزشی زیر نظر آن سازمان، انتخاب شد.
این انتخاب که به یقین، در سایه ی همت، نوآوری و تلاش پویای معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۹ تبریز در امر ورزش و تفریحات سالم برای همکاران صورت گرفته است، موجب تشویق و ترغیب هرچه بیشتر برای انجام بهینه و صحیح دیگر فعالیت ها خواهد شد.
لازم بذکر است که پیشنهاد طرح مسابقه ی تلوزیونی واحد ورزش و تفریحات سالم این معاونت، در سازمان ورزش شهرداری تبریز مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسیده است که باید منتظر تولید مسابقه ای سراسر هیجان و انرژی از سوی سازمان ورزش شهرداری تبریز برای خانواده های پرتلاش شهرداری، و پخش آن از شبکه ی استانی سهند باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز