روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 537
  • 771
  • 1,434,173
انتشار فراخوان جشنواره مطبوعات آذربایجان‎شرقی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره مطبوعات استان، گفت: در حال حاضر برگزاری جشنواره مطبوعات را به خانه مطبوعات استان واگذار کرده ایم که در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، محمد محمدپور، اظهار داشت: قرار است جشنواره مطبوعات اسفند امسال برگزار شود؛ که امیدوارم به زودی فراخوان شرکت در جشنواره از سوی خانه مطبوعات منتشر شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر برگزاری همزمان جشنواره مطبوعات و نمایشگاه توانمندی‌های مطبوعات استان افزود: امیدواریم در زمینه زمان برگزاری جشنواره جمع بندی نهایی انجام شده و فراخوان شرکت در جشنواره منتشر شود.
وی با اشاره به تأثیر برگزاری جشنواره مطبوعات بر ارتقای کیفیت مطبوعات خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۴۰۰ رسانه در استان وجود دارد که در زمینه کمیت رشد خوبی داشته‌ایم ولی برای افزایش کیفیت مطبوعات باید یک فضای رقابتی ایجاد شود.
محمدپور با بیان اینکه در فضای رقابت مطبوعات می‌توانند خود را ارزیابی کنند، گفت: فضای رقابت به ارزیابی مطبوعات کمک خواهد کرد تا مطبوعات جایگاه خود را در این ارزیابی کیفی بهتر بشناسند.
محمد محمدپور، افزود: در کنار برگزاری جشنواره مطبوعات، امکان گفتگو برای نشریات فراهم می‌شود و همچنین افراد مراجعه کننده با توانمندی‌های مطبوعات آشنا می‌شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در پایان گفت: این جشنواره می‌تواند در ارتقای تولید محتوا و ارتقای سطح کیفی طراحی و جانمایی مطالب تاثیرگذار باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز